Polyfunkčný objekt - predaj priestorov

Dovoľte nám osloviť vás s možnosťou odkúpenia posledného nebytového priestoru, ktorý vybudovala  naša spoločnosť priamo v centre mesta Nová Dubnica,  na rohu ulíc Jilemnického a Topoľová.

 

Tento priestor sa nachádza na prízemí polyfunkčno-bytového domu, ktorý pozostáva zo štyroch nadzemných podlaží, pričom druhé až štvrté nadzemné podlažie tvoria  bytové priestory s celkovým počtom 48 bytov.

 

Celková výmera nebytového priestoru v bytovom dome súpisné číslo 991 má výmeru  150,04 m2

 

a jeho svetlá výška je 3,7 m.

 

 

 

 

 

     

 

 

Celé podlažie je priestranné a presvetlené oknami z kvalitného hliníkového profilu. Vykurovanie je riešené centrálnym zdrojom tepla a priestor je taktiež možné vybaviť klimatizačnými jednotkami alebo podľa vlastných požiadaviek dotvoriť finálny architektonický vzhľad od osadenia vnútorných celosklených dizajnových priečok po výber najrôznejších podláh. Samozrejmosťou je aj pripojenie priestoru na optické siete, tak ako aj bezproblémové parkovanie zabezpečené dostatočným počtom vyhradených parkovacích miest priamo pred budovou.

 

Lukratívne umiestnenie budovy ponúka možnosť stravovania sa v susedných reštauráciách,  ako aj ľahko dostupné prevádzky,  akými sú kancelárske potreby, potraviny, lekárne, pošta a mnoho ďalších. Budova je  veľmi dobre dostupná k autobusovej zastávke alebo k napojeniu na diaľnicu.

 

Vysoký stavebný štandard a energetická efektivita sú tým, čo Vám prinášame. Používaním kvalitných ekologických materiálov šetríme životné prostredie a zároveň znižujeme náklady na prevádzku ponúkaných priestorov.