Rekonštrukcie stavieb

Zaoberáme sa rekonštrukciami rodinných domov, priemyselných objektov, budov štátnej správy, i rekonštrukčnými prácami v bytoch a celých bytových domov.

 

 

Prestavby a nadstavby

Prestavby sa týkajú kompletných i čiastkových prestavieb všetkých druhov stavieb, hál, jedno i viacúčelových budov presne na mieru novému druhu ich využitia.

 

Nadstavby sú obľúbenou činnosťou slovenských stavebníkov, pretože sú najlacnejšou variantou získania nových ubytovacích priestorov, či rozšírenia už existujúcich.

 

 

Sadrokartón

Sadrokartón je obľúbeným materiálom, ktorý však, tak ako ostatne všetko potrebuje profesionálny prístup. Preto ak dokončujete podkrovie, zverte s dôverou kvalitné osadenie sadrokartónových podhľadov nám.

 

Sadrokartónové steny a priečky sú tou najjednoduchšou možnosťou ako predeliť existujúce priestory a oddeliť tak napríklad detskú izbu pre nečakaný prírastok v rodine. Vzhľad murovanej steny, dobrá tepelná i zvuková izolácia a malá hrúbka sú presvedčivými argumentmi, prečo práve sadrokartónová stena.

 

 

Omietky a strojové omietanie

Omietky sú tým na čom si určite každý stavebník dá záležať, to je to, čo je predmetom prvej kritiky, alebo chvály známych, priateľov i závistlivcov. Dajte si záležať na výbere kvalitnej omietky a jej profesionálnom prevedení.

 

Strojové omietanie je populárne, rýchle a šetrné. Ak vyslovene nechcete mať vzhľad ručnej, nerovnomernej omietky, vsaďte na strojové omietanie, ktoré je dokonale rovné a farby na takejto omietke sú rovnomerné bez farebných šmúh.

 

Montáž podlahy

Po podlahe chodíme každý deň po celý život. Zakopávať o výčnelky, potkýnať sa na nerovnostiach, vykopávať prechodové lišty – to nikto z nás určite nechce. Nikto sa nestane majstrom pri prvom kladení podlahy – my ich máme za sebou desiatky, ba stovky. Zverte túto prácu profesionálom, aby vám vaša drevená podlaha, plávajúca podlaha, liata podlaha, či laminátová podlaha robila len radosť, pretože prerába sa horšie a drahšie, ako kvalitne urobí na prvý krát.

 

 

 

Rekonštrukcia strechy a pokrývanie

Rekonštrukcia strechy je činnosť, ktorá vás častokrát napadne, až keď už zateká. Dajte si od nás skontrolovať stav vášho krovu a poradiť, čo, ako a kedy je nutné na vašej streche opraviť, či vymeniť.

 

Pokrývanie strechy zdanlivo zvládne každý. Naši zruční remeselníci by vám vedeli rozprávať o strechách, ktoré opravovali po amatérsky položenej škridle, ži zle nabitom plechu. Zverte sa do rúk profesionálom.

 

Maliarske práce

Maľby a maliarske práce stien, chodieb a pivníc sú jediná činnosť, ktorú snáď amatér po istých skúsenostiach zvládne sám. Pri troche šikovnosti už piata miestnosť bude celkom pekná. A ak máte dosť času, premaľujete aj tie štyri fľakaté. Máte naozaj toľko času a peňazí na materiál?